Yhteystiedot

Vufin hallitus

Jussi Karhunen
FA Puheenjohtaja

Finanssiala ry

Itämerenkatu 11-13 00180 HELSINKI

jussi.karhunen@finanssiala.fi

0400 807025

Timo Tuominen
FA Varapuheenjohtaja

Finanssiala ry

Itämerenkatu 11-13 00180 HELSINKI

timo.tuominen@finanssiala.fi

050 346 1192

Tuomas Hakkarainen
Rahastonhoitaja

Elo

tuomas.hakkarainen@elo.fi

040 535 9945

Jenni Mäkinen
Sihteeri

Suomen vahinkovakuutus

jenni.makinen@suomenvahinkovakuutus.fi

050 557 3758

Mari Taiveaho

Ilmarinen

mari.taiveaho@ilmarinen.fi

050 338 0418

Juha Koskinen

Elo

juha.koskinen@elo.fi

044 300 4324

Henna Kihniä

Varma

henna.kihnia@varma.fi

044 549 5817

Annika Lönnqvist

LähiTapiola

annika.lonnqvist@lahitapiola.fi

040 159 5890

Kirsi Ojasalo

If

kirsi.ojasalo@if.fi

050 424 3670

Vufi-aktiivit

Minna Uosukainen
LähiTapiola

keilailu

minna.uosukainen@lahitapiola.fi

050 303 1030

Merja Luukkonen
Ilmarinen

golf, curling

merja.luukkonen@ilmarinen.fi

050 577 9217

Paula Montell
If

kuntoilu

paula.montell@if.fi

050 424 1401

Jani Myllyniemi
Ilmarinen

miesten jalkapallo

jani.myllyniemi@ilmarinen.fi

040 59 39 377

Mika Tall
Elo

mailapelit, kuntoilu, lajikokeilut

mika.tall@elo.fi

044 590 8453

Pankkitilin numero ja viitenumerot maksuja varten:

IBAN: FI81 1454 3000 1023 87

BIC: NDEAFIHH

Viitenumerot osallistumismaksuja maksettaessa: 

  • Ammunta 20608
  • Beach volley 20611
  • Curling 20624
  • Golf 20637
  • Hiihto 20640
  • Jalkapallo, miehet 20653
  • Jalkapallo, naiset 20666
  • Keilailu 20679
  • Kuntoilu 20695
  • Lentopallo 20705
  • Maastojuoksu 20598
  • Mailapelit 20802
  • Pöytätennis 20585
  • Salibandy, miehet 20721
  • Salibandy, naiset 20734
  • Suunnistus 20750
  • Tennis 20776
  • Yleisurheilu 20763